| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu simt ca exist ma simt singur etc.
Dar daca o fata imi va spuna ca ma iubeste sau daca o sa ma sarute
O sa ma simt mai bine?
Sau o sa simt ca exist?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Daca asta crezi acum ca-ti lipseste, cu siguranta te vei simti mai bine.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Prostii.nu cred.

| LostInPark a răspuns:

Da, dragostea e cel mai bun drog.Chiar daca razi sau chicotesti de aurolacii care trag substante ca sa scape de deceptii, sa stii ca si tu vei fi la fel.
Naspa ca gandesti asa acum. Dupa ce va veti desparti, ce c@cat o sa mai simti?

| DeathOfDreams a răspuns:

Totul depinde de tine.

Oricum, ar trebui să te iubești pe tine însuți atât de mult, încât nimeni nu va trebui s-o facă.

| RAY a răspuns:

Serios chiar asa slab esti?

| Kaℓi a răspuns:

Da, asteapta sa vina o fata sa te sarute si sa-ti declare iubire. Pana atunci, tu nu fa nimic, stai si psihanalizeaza-ti inexistenta si nihilismul etc.

| RainmakerX a răspuns:

Depinde de relatia dintre fata si tine.