| camicosmina a întrebat:

Eu nu stiu de ce va bagati! daca nu va place tokio hotel nu jigniti.Eu sunt o fana disperata dupa ei mai ales dupa bill, e chiar un tip misto.Nu! Nu is emo nici eu nici ei! despre ei: Sunt doar niste baieti foarte frumosi. Putin timizi mai ales gemenii. daca vreti mai multe informatii foarte utile va astept la id camicosmina.(doar fani/fane)

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Dar cin` te-a suparat asa de grav? Chill-eaza-tewinking

| Ea12345 a răspuns:

Mie mi se pare destul de Ok trupa.Au melodii foarte frumoase.Si nu a zis nimeni ca cei care asculta sun emo, poate doar putin punk.Nu o sa-ti dau add, eu nu suntt fana...Prefer rap-ul.

| LuS[z] a răspuns:

Ok fato calmeaza-te.fiecare are dreptul la o parere iar daca nu iti plac aceste pareri asta nu inseamna ca trebuie sa le bagi pumnul in gura.Esti fana th? bravo tie! dar asta nu inseamna ca trebuie sa fie toti ca tine sau sa aiba aceeasi parere ca a ta.

| andreea7520 a răspuns:

Şi cine s-a luat de tine ' păpuşico '? Eu una nuhee hee, mă stresează doar pipiţele alea de 10-13 ani înnebunite după tokio hotel şi se mai cred şi emo pe deasupra, sunt ridicole, penibile!

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Eu sunt fan tokio hotel 4ever cred! il ador pe bill!

| Iubesc Limonada a răspuns:

I love Th

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una imi place... dar nu sunt fana innebunita...bill e dragau.tom e dragut

| deni_2108 a răspuns:

Hooo...esti fana rau.nu te'a jignit nm pe tine