| Tzuc a întrebat:

Eu si cea mai buna prietena a mea.ne cunoastem de imediat 12 anilaughing. dar doar de vreo 2 ani sunt cele mai bune prietene.plus jumate de an certate.deci de vreun 1 an si >jumatelaughing. Nu vi se pare ciudat? Adica si inainte ne intelegeam foarte bine. dar nu asa sa ne zicem tote secrete si etcchatterbox. si acum cateva zile ne-am intrebat cum de nu am fost cele mai bune prietene de mai demult?laughing. Si ce parere aveti despre "BFF"laughing. adica mi se pare o prostie.pentru ca la un momendat tot o sa va despartiti.adica fiecare o s-o ia pe drumul sau candva.nu?

5 răspunsuri:
| Tzuc explică:

Mda. poate aveti dreptate. dar faza e ca dintra 9 nu o sa mai vim colege.adica ea merge la alt profil.si apoi in a 10 sau 11 ea o sa plece in Americasad. si nu cred ca o sa mai fim asa bune prietene. ea o sa-si gaseasca prietene acolo.eu altele aici.si nastraight face.

| minnieee a răspuns:

Cred si nu prea in "BFF". Eu cu prietena mea cea mai buna suntem prietene de vreo 4 ani si mereu zicem ca chiar daca nu mergem la aceleasi liceu vom fi mereu impreuna.Insa nu stiu ce sa cred...ai mei inca mai au prieteni buni din liceu, deci uneori poate sa tina o viata prieteniile.

| Ilúzie a răspuns:

Dacă sunteţi cu adevărat BFF, atunci nu o să vă despărţiţi niciodată. Mereu o să vă păstraţi una pe cealaltă în suflet.

| NightQueen_3013 a răspuns:

Nu neaparatwinking, daca fiecare o s-o ia pe drumul sau nu inseamna ca nu veti mai fii BFF

| firstb a răspuns:

laughing nu se stie. poate te duci pe acelasi drum cu ea. cin`stie happy