| CutenessOverLoaded a întrebat:

Eu si un coleg de clasa suntem ca niste frati, ne ajutam la bine si la greu.Lui ii place de o fata careia ii place de el, dar si de un alt coleg.Eu si colegul meu suntem in clasa a V-a si maine plecam in tabara. El vrea sa o cucereasca pe fata, si nu stie cum, dar vrea sa il stanjeneasca in acelasi timp si pe rivalul sau.Idei?

1 răspuns:
| DΣΣΔ a răspuns:

Sfatuiestel cum sti mai bine pe prietenul tau ca la sfarsit sa nu se lase cu lacrimi.