| TheToxicNightmare a întrebat:

Eu stiu multe despre ratatouille ca ador filmul ba chiar stiu si cine rostesc vocile din acel film si ma gandeam daca exista un test pe clopotel.ro despre ratatouille sa imi testez cunostintele ca am cautat si nu am gasit chiar si in mai multe situri puteti sa imi dati o mana de ajutor va rog?

2 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0382932/ - despre film;
http://en.wikipedia.org/wiki/Ratatouille_%28film%29
aici mergi pe care limba o cunosti mai bine; poti si edita versiunea in romaneste daca esti asa fan.
Si la noi in familie R este la mare pret. Baietelul nostru de 6 ani ne-a facut program sa mergem la Paris, sa gasim resaturanul cu pricina. :)
Toate bune!

Răspuns utilizator avertizat