| anonim_4396 a întrebat:

Eu zic ca userii: Nony si Harciog ar fi cei mai buni experti TPU. Nu numai ca dau raspunsuri utile dar in acelasi timp au un simt al umorului fantastic! Deci cine e cu mine?big grin

6 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Nu am nimic impotrivabig grinStiu ca d-l Harciog, a mai fost odata expert, dar nu stiu in celaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne ce fericit ma simt.Pleecc la munca fericiitt.Au inebunit salcimii lui Tudor Gheorghe oameni buni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer? Harciog, da, i-am citi postarile. Are umor, imi plac raspunsurile dar sint si multe lucruri parca scrise sa le inteleaga singur!
Nony? Nu m-am intersectat cu persoana, nu ma pot pronunta!
Deci, da pentru Hirciog!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt sigura thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Harciog poate foarte bine sa posteze si sa mai socializeze si fara chenar.Sufera de claustrofobie.De fapt nu crede ca mai are mult pe site.Se intimpla sa manince seminte tratate cu furadan. E inivetabil in viata harciogilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate, noi nominalizam si adminii sunt cei care decid.
In privinta celor 2 useri prezentati de tine, nu pot sa ma pronunt, nu-i cunosc si nu le-am urmarit activitatea pe site.
Oricum, nu cred ca i-ar avantaja in vreun fel titlul de expert.