| Ucigasuldeprostie a întrebat:

Exceptand raspunsurile la caterinca. De ce toti cretinii care habar nu au raspunsul la o intrebare se baga sa raspunda total aiurea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi mă? E deja seară şi nimic semnificativ. Ştii de ce? Pentru ca nici ei nu ştiu ceea ce fac, sau nu vor să recunoască. Nevoia de a fi băgat în seamă.

6 răspunsuri:
| Daniella a răspuns:

Poate vor sa creasca in ochii nostri drept amuzanti si curajosi ca au dat un raspuns la caterinca.Sau poate doar au avut chef sa faca misto de cineva si au inceput cu raspunsuri aiurea.Cine stiehappy. Poate omu' vrea "amuzant/inteligent/folositor/" si doar asa stie sa le capete.

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Ca sa faca puncte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că întrebarea probabil e pusă aiurea. Încearcă tu să nu răspunzi la caterincă la asta: http://www.TPU.ro/......fac-sa-nu/
Cât despre cei care se bagă aiurea... ah, ştiu. Probabil că au înţeles greşit ce ai vrut să întrebi. Sau pentru puncte, sau atenţie.

| Ucigasuldeprostie explică (pentru anonim_4396):

Inteleg ca vrei sa imi explici... dar eu stiu deja raspunsul. Vreau sa vad si parerile altorawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să vedem, că până acum abia ai avut 2 răspunsuri.

| Ucigasuldeprostie explică (pentru anonim_4396):

Eh... ata ete happy Nu intrebam totusi care e sensul vietii! Dar buna idee laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

Vezi mă? E deja seară şi nimic semnificativ. Ştii de ce? Pentru ca nici ei nu ştiu ceea ce fac, sau nu vor să recunoască. Nevoia de a fi băgat în seamă.