| MestecGuma a întrebat:

Exemple de id-uri cu numele alex sau alte id-uri in lb engleza dar nu vreau id-uri de pitzi cu skumpik sweet dulce etc
funda

Răspuns Câştigător
| Vanesituca a răspuns:

Alexcoolgirl alex.(numeledefamilie si anul) alex.dolce alex.black.angel baby_lov3_alex angell.fallen.alex alex. utza copil.****s.alex alex_love_you alex. 4you alex. teiubeste
alex.hubba.bubba si nah cam toate astea miau venyt acumlaughing) sper ca ti-am fost de ajutor:*:* funditahee hee?