| MonkeyBoy a întrebat:

Exista fantome sau diavoli?

Răspuns Câştigător
| IIII a răspuns:

Da,exista si fantome si diavoli.Iti spun din propria experientawinking Acest lucru nu se compara cu zane,spiridusi sau alte chestii... Fantomele si diavolii sunt sigura ca exista, iar daca tu nu ai avut ocazia sa le intalnesti, odata si odata o sa reusesti big grin

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Vezi răspunsul meu de aici: http://www.tpu.ro/......iti-face/!
Copii, pe ce lume trăiţi? V-aţi uitat prea mult la desene animate.
Încercaţi să fiţi raţionali!

| Malvina24 a răspuns:

Da.Numai ca nu se arata!

| AnneMarri a răspuns:

În visele tale da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe pamant? NU, nu au existat niciodata, si nici nu vor exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred în ei. Sunt atee.

| Verdeee a răspuns:

Sigur nu ai sa ma crezi dar iti voi spune! Imi este teama si cand vorbesc acum!

Era seara, de Sfantul Andrei, veneam de la o petrecere pe jos, pe la ora 02:30(noaptea)! Mergand linistit, cand deodata vad, el imbracat tot in negru din cap pana in picioare, il intreb cat este ceasul! El imi raspunde cu o voce nici de femeie nici de barbat ca este 02:45 si imi spune ca daca nu ajung mai repede de ora 03:00 acasa voi muri! Eu imi continui drumul si ajung acasa unde ma astepta cineva in fata portilor si il intreb cat este ceasul! La care il imi zice ca este fara 6 minute si imi zice ca am scapat ca am ajuns mai devreme! Si dintr-o data a disparut ca prin minune, s-a auzit un vajait foarte tare!

Stiu ca nu ma vei crede dar eu stiu prin ce am trecut! Asta mi s-a intamplat acum 1-2 ani!