| _pink a întrebat:

Exista o razbunare pentru barbati? Exista ceva ce l-ar putea durea? Nu am fost niciodata razbunatoare dar dupa ce mi-a facut-o cu poza fostei la avatar ma cam bate gandul. Ceva idei eficace? Ceva idei incercate? Baieti, ce va doare?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

De ce sa-ti schimbi atitudinea, daca nu te-ai razbunat vreodata nu este mai bine sa ramai aceeasi persoana? Isi va da seama odata si odata, ca a gresit fata de tine.Bafta!