| spek a întrebat:

Exista oameni prosti?

Răspuns Câştigător
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

De fapt. intrebarea mai potrivita ar fi: Cat la suta din pop. globului sunt oameni destepti?

unul din oamenii destepti "einstein"a spus asa:

"In lume doua lucruri sunt infinite: Universul si Prostia omeneasca; Iar sincer sa fiu de primul nu sunt chiar sigur"

12 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Da şi sunt o grămadă. Dacă nu ar exista ei, lumea ar fi mai plictisitoare...

| Skylerx a răspuns:

Da, din pacate sunt... Funda?

| Sonniiaa a răspuns:

Da! Vrei exemple? Nu cred.

| elleme a răspuns:

Nu nu exista oameni prosti! Sa dau un exemplu: la scoala un copil este foarte bun la matematica dar colegul sau de banca nu, insa el se pricepe la desen. Chiar daca tu zici ca un om e prost ca nu stie sa faca aia poate el este bun la altceva. :d

| LoStEyEs a răspuns:

Uita-te la tine si. te ai un exemplu! tu chiar esti prost! cum sa nu existe oameni prosti?! uitate la daniela crudu si ai sa-ti dai seama laughing

| Damasc a răspuns:

Prin intrebarea asta dovedesti ca exista.(no offence)

| PinkPanther a răspuns:

E plina lumea de oameni prosti, desteptii sunt cam minoritari, iar daca tu nu vezi oamenii prosti ar trebui sa iti faci griji pentru inteligenta ta.

| dende95 a răspuns:

Frate,numai in politica vezi o sumedenia de oameni prosti. Apoi mai sunt si oamenii de rand care se bat, se omoara fara sa stie ca au o singura viata.

| Ralucutza a răspuns:

Ai vreun dubiu ca exista? Cati ani ai?

| nosferatu15 a răspuns:

Din pacate, nu exista, doar lenesi daca vrei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti prost daca iei un 4 la mate.prost esti daca nu gandesti cand te bagi in ceva.normal ca exista o multime de oameni prosti.ne inconjoarabig grin

| madalinutzamada a răspuns:

Da,exista...laughing