| Sjhxjcks a întrebat:

Exista persoane care s.au pregătit pentru bacul de la romana proba scrisa singure? Ce materiale online ați folosit

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, nu am facut niciodata pregatire la nimic, doar invata singura acasa, fara online, doar din manuale si caietel cu notitele luate in clasa, sau temele facute acasa.
Online nu se invata pentru BAC, doar se pierde timpul inutil.

| Nirvanaaa a răspuns:

Da, nu am luat meditatii pentru română.
Știu ca am invatat comentariile dintr-o carte de esee.

| LisaJulie a răspuns:

Da, încearcă sa citești operele și sa faci teste cât mai multe și sa vorbești cu profesorul