| ~_~fericire.in.rate~_~ a întrebat:

Exista prietenii pe TPU?
Ma refer la o relatie de prietenie intre anumitzi useri...comunicatzi intre voi?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mersi, @kiss1! blushing big grin Si eu te consider o prietena foarte buna! big hug
Pot sa spun, ca am mai multi prieteni pe TPU, cu care tin legatura, cu care facem schimb de idei/pareri, ne ajutam cand putem, cu ce putem. Sunt foarte multi utilizatori, care merita tot respectul si admiratia mea. big hug Jos palaria! applause peace sign kiss

| Silvia a răspuns:

Da, există. Eu sunt prietenă cu mai mulţi useri de pe TPU şi vorbesc destul de des cu ei, am ajuns să avem încredere unii în alţii şi să ne purtăm ca nişte prieteni normali, deşi nu ne-am văzut niciodata face to face.

| Tourniquet a răspuns:

Da, exista. Eu vorbesc zilnic cu userul ToXic. drug

| gabriela a răspuns:

Pe prima pagina a ta.ai 5 prieteni, mai poti aduna invitandu-i. dupa ce vezi cum scriu, sfatuiesc. Apoi poti scrie mesaje sau conversa cu oricine de pe TPU. Poti face cunostinta si cu chatul. Desopera toate posibilitatile de a-ti face prieteni.

| Pho3nix a răspuns:

Da.
Mi-am facut multi prieteni pe acest site.happy

| DeNyyy a răspuns:

Da. eu comunic cu rebyy.pe mess

| kiss1 a răspuns:

DeaP.
Eu comunik in privat cu Noname, este o prietena de nota 10.
:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. ii consider prieteni, pe toti din lista mea.si pe ceilalti.de vreme ce santem toti pentru unul. e valabil si vitavercea; unul pemtru toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista relatii de prietenie, poti sa-ti faci prieteni, sa discuti cu ei prin mesaje private sau chiar pe chat.Depinde de tine daca doresti acest lucru sau nu.