| Narfundo a întrebat:

Exista si oameni care vor sa faca bine aici?

8 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Bineînteles.
De ce nu ar exista? Lumea nu e în întregime rea.

| EmaS a răspuns:

Sigur ca DA!

| relian a răspuns:

Tu crezi ca cei mai mute personae de pe aici fac rau? Eu cred ca te inseli.Nu stiu daca vei putea gasi aici o persoana care sa faca rau.Asa din gura da sint multi, insa nu cred in vorbe.Una este sa vorbesti alta sa aplici.Si nu stiu citi nebuni ori fi pe aici.Cred ca f putini sau deoc.Deci intrebarea ta trebuie sa sune daca exista si oameni care fac rau pe aici.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ce-ti pasa?

| ErrorFound a răspuns:

Da, toti incercam sa facem bine. Acum depinde care bine il considera ceilalti bun.

| fuzzer a răspuns:

Desigur!

Asta trebuie facuta din proprie initiativa, fiecare individ este inzestrat cu discernamant, adica puterea de a alege ce sa faca, bine sau rau.

De-aici in colo, este calitatea alegerii tale, care este pur subiectiva.

| Dumniezău a răspuns:

Putini...

| baieru a răspuns:

DA!
Eu il stiu pe unul care este cunoscut sub nickul de Soimos si este cel mai militant ateu cu spirit civic!
Are si un forum al lui si anume:
www.forum-anti-christi.forumers.ro