| Milk Swan a întrebat:

Exista Sims 2 care sa aiba toate Simsurile in el? Adica Sims 2 Pets, Nightlife,
Family Fun, Apartament Life, Free Time... etc?

5 răspunsuri:
| Effy12 a răspuns:

Cred ca nu. Dar poti sa downloadezi package la toate.Si cred ca iti va merge.

| Milk Swan explică:

Ms. Mai accept rasp, si dupa aia dau fundita!

| AprilSundayMorning a răspuns:

Nu cred, dar exista unul Sims2 delux care are Sims pet stories2 si inca 2 simsuri 2.

| Jezzy a răspuns:

Stie cineva toate simsuriile care exista? eu am 18, dar sunt sigura ca mai sunt. Am auzit ca e si sims 2 apartment life pets, am vazut si poza lui pe google inagini, dar cand vreau sa il caut sa il descarc, nu il gasesc... cine stie si alte simsuri, dau funda!

| mircea_1342 a răspuns:

Milk tu ai sims2 si trebuie sa le instalezi pe celalalte