| syv12345 a întrebat:

Exista strigoi, fantome reale? Vorbiti sincer.

18 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu exista, poti fi sigur de asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur ca exista, eu sunt prieten cu o fantoma, ma ajuta cu usa la lift cand am multe cumparaturi

| AgathaRo a răspuns:

Sa il vad pe Dracu-n 4 si tot nu mar panica, ma surprins intrebarea ta. Ei bine unii dintre noi il cautam pe nenea cu coasa.

| NemNUZ a răspuns:

Nu trebuie sa crezi in fantome... trebuie doar sa creada ele in tine... am glumit laughing sincer nu stiu, stiinta nu poate explica toate lucrurile care se intampla, deci cred ca exista fenomene paranormale, dar asta e asa doar o parerewinking

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Eu zic ca da, dar nu le vedem noi oamenii

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Nu.

| VitalyDeMarco a răspuns:

Cred ca noi avem prea multa imaginatie. Imagineaza-ti ca daca nu eram invatati din familie despre anumite chestii nu aveam de unde sa stim ca exista macar cuvantul strigoi sau fantoma.

| BiancaAlecsandra a răspuns:

Nu exista sunt lucruri imaginare

| Pozitivciik a răspuns:

Cum sa nu existe, sigur sunt peste tot, chiar si pe TPU happy
Traitiva viata la maxim si uitati de aceste fantastice vorbe si filme facute la PC.
Succes!

| Zâmbett a răspuns:

Du-te în cimitir după miezul nopţii şi după spune-ne şi nouă.

| BiiaSM a răspuns:

Nu, eu asa zic. happy De curiozitate cati ani ai?

| syv12345 explică (pentru BiiaSM):

| BiiaSM a răspuns (pentru syv12345):

Nu o lua in nume de rau, dar cred ca la varsta ta nu ar trebui sa crezi in asa ceva laughing

| DaniiiDniix3 a răspuns:

Nu exista! Nu te mai uita la filme horror!

| AndrraElena a răspuns:

Din punctul meu de vedere si din experienta mea NU EXISTA fantome sau strigoi.Tu crezi ca tot ce se zboara se mananca? Fii serios. La varsta ta nu ar trebui sa mai crezi in asa cevawinking

| ShiftyYz a răspuns:

Probabil fantome.happy.

| Marian152000 a răspuns:

Nu in niciun caz deoarece cred ca te uiti prea mult la filme hororr!

| Amalilica a răspuns:

De fapt exista doar sipiritele oamenilor ramase pe pamant pentru o perioada de vreme. dar cele pe care le poti simti sunt doar acelea rele care te omoara la sfarsit... laughing glumesc. nu, nu exista.