| aney a întrebat:

Exista un barbat in lumea asta caruia sa nu ii placa fotbalul?
As vrea sa il cunosc.
Ar fi pe cale de disparitie, ca si dinozaurii.

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Sunt fata, dar sa stii ca sunt baieti carora nu le place fotbalul, de obicei acelora nu le place sportulbig grin

12 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Pai un exemplu este ursul meu caruia nu-i place deloc fotbalulbig grin

| georgiana a răspuns:

Exista si cunosc multi!

| cristinela a răspuns:

Da, sotul meu! Nu se uita la meciuri.Pe vremuri ne uitam impreuna, cand juca echipa nationala, din solidaritate, dar acum nu mai merita.Alearga degeaba in ultima vreme, saracii.

| p0wer a răspuns:

Mie nu`mi place fotbalul laughing sa-l urmaresc la tv, sa-l joc imi place, dar in schimb urmaresc alt gen de sport laughing

| Punishment a răspuns:

Nici pe mine nu ma prea atrage... oricum din cate stiu eu dinozaurii au cam disparut deja. whistling

| anon2367534564396 a răspuns:

Lu' tata nu-i place fotbalul.laughing
Dar eu sunt microbist convins.big grin

| radu a răspuns:

Imi place sportul...si nu ma dau in vant dupa fotbal. mai joc dar nu sunt microbist. dar nu inteleg ce te deranjeaza daca un baiat joaca fotbal?

| aney explică:

Hai mai, ca am gresit sa ma exprim. Sunt cam demult in afara tarii si nu mai vorbesc romana aproape cu nimeni. Doar cu voi aici. Scuze pentru greseala de exprimare cu dinozaurii

| enemig0 a răspuns:

Iata-ma! Imi dai un premiu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac exceptie celor care le place numai sa joace? Eu acolo ma inscrriu.Nu vad nici un farmec sa-l urmaresc la televizor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se zvoneste p-aici pe la noi ca dinozaurii au cam disparut acu vreo saiescinci de milioane de ani.Si da, exista, cunosc destui.

| cristyna13 a răspuns:

Da sunt si baieti carora nu le plac fotbalul am eu un exemplar in clasa nu-i place fotbalul ci matematica ...tocilar ce sa-i facilaughing