| anonim_4396 a întrebat:

Exista un cod pentru mai multe potiuni in sherwood? Am vazut un video in care cineva avea 56745634 de potiuni si era cam level 7000.

a) Vreau si eu un site unde pot afla cum sa cresc level mai mare in sherwood.
b) Cum imi maresc numarul de potiuni? ( nu ma lasa decat 10)
c) Stiti vreun hacker de conturi sherwood dungeon? Daca da, cum il pot instala?

Fundcoaie laughinglaughing

Răspuns Câştigător
| RespektSiAtat a răspuns:

Te pot ajuta decat la c!
instaleaza cheat engie 6.1 http://www.cheatengine.org/download.php
aaaa. si la A) in joc, jos sub dreptunghiul ala, unde e potiunea, e un dreptunghi mai mic care daca bati pe cineva, ( paienjeni, dragoni, lei, hoti... ) iti creste cu albastru...
Sper ca te-am ajutat:D!