| AlexandruPopAlexandru a întrebat:

Exista vreo legătură in faptul ca am abilități motorii și sunt stângaci și faptul ca nu prea pot înțelege romana și matematica de baza? Mi se pare totul o supa de litere și cifre

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"nu prea pot înțelege romana și matematica de baza? Mi se pare totul o supa de litere și cifre"

ok cu matematica e de ințeles dar cu româna... Apropo, ai vreo formă de handicap?

| AlexandruPopAlexandru explică (pentru sierra1):

Sincer nu știu, nici nu am înțeles bine ce este handicapul și unde trebuie sa merg sa fiu diagnosticat