| Rose_2860 a întrebat:

Exista vreo varianta de a afla pe ce siteuri a intrat o persoana(in afara de istoric mozilla ca e sters)?

3 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Nuhappy poti sta linistita

| eu_stie_tot a răspuns:

Da. Exista niste programe numite keylogger care sunt pot fi ascunse pe calc, aproape ca niste virusi doar ca astia nu iti fac probleme. Tin minte ce s-a scris la tastatura, pe ce siteuri s-a intrat, ce fisiere, iar unele chiar iau si screenshots la intervale regulate. In functie de setari, administratorul lor poate pune sa ii vina raportul pe email. Multe keyloggere sunt de 2 bani si sunt detectate de antivir ca virusi, dar cele mai bune nu. Practic sunt ca niste camere de spionaj pentru calc. Vad orice. Daca vrei sa afli ceva trebuie doar sa instalezi unul pe calc, pui o parola la keylogger si voila. Controlezi totul si doar reinstalarea windowsului te opreste ca practic nu poti sa iti dai seama unde e instalat programul, ca e hidden

| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a răspuns:

Mda daca ai internet explorer unele au un ceas sus in "bara" unde scrie history sau altele au o stelutza galbena in stanga sus si dai acolo si iti va aparea favorites...feeds...si history si ca sa nu mai vada careva dai deletehappy varianta asta o stiu eu acum sunt mai multe dar pastea le stiu eubig grin

te'am :*>big grin

Întrebări recente