| anonim_4396 a întrebat:

Exita vreo legatura intre gabriel dutu si nicole dutu?

9 răspunsuri:
| rocky26 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are nici o legatura unul cu altul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cred ca ei sunt casatoriti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca da.Cred ca sunt sot si sotie sau sora cu frate sau cumnat cu cumnata.Cu placere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista

| just4you a răspuns:

Nu exista absolut nici o legatura, e o coincidenta! http://www.adevarul.ro/......66777.html
Scrie undeva in paranteza ca nu au nici o treaba

| zuziktacrazy a răspuns:

Din distribuţie mai fac parte Draga Olteanu Matei, Nicole Duţu, Tania Budi, Ciprian Dumitraşcu, Magda Catone, Gabriel Duţu (n.r. - nicio legătură de rudenie cu Nicole Duţu) şi Cristi Popa.

| MoMoScumpik a răspuns:

Nu pentru ca el si-a cerut in casatorie iubita o colega(Adriana Parvu.
)de la Teatrul Bacovia din Bacau, dar a zis ca mai asteapta raspunsul.El este casatorit si divortat de 2 ori.