| RainDrop a întrebat:

Experienta bate trisatul? Sau invers?

5 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Daca ai experienta nu te poate trisa nimeni, esti mai inteligent decat respectivul
parerea mea!

| Razvan a răspuns:

Nu neaparat.Ca sa vezi cine triseaza trebuie sa fi la randul tau un trisor de clasawinking

| Opt1k a răspuns:

Experienta intotdeauna este cea mai corecta! chiar daca poate uneori daca trisezi castigi, eu as prfera sa pierd cinstit decat sa castig pe nedrept! s-ar putea ca uneori experienta sa bata trisatul deoarece...cunoscand ceea ce faci de atata vreme...stii toate trucurile jobului tau spre ex!
in final daca doresti raspunsul clar... este ca uneori castiga 1 alteori alta. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact cum a spus si onutzu, ca sa-ti dai seama ca cineva triseaza trebuie sa ai deja experienta in asta. Cu experienta castigi cinstit. Cu trisatul, poate castigi, dar nu cred ca esti pe deplin satisfacut.

| Bacemi a răspuns:

Oricand. O experienta de viata te face sa fii stapan pe situatie. Astfel cineva iti sapa groapa, tu te faci ca ploua dar de fapt ai pregatite de inainte miscarile viitoare pentru ca ai realizat intentia lui. Si astfel el crede ca esti naiv, tu de fapt profiti de asta si pe viitor el va avea de pierdut. Nu trebuie sa ataci cu armele celui superficial. Un om inteligent va sti mereu sa profite de superficialitatea altuia. De asta conteaza atat de mult personalitatea cuiva. Este cea mai puternica arma pe care o poti avea. Ai auzit de ninja? Putere, Precizie, Camuflaj. Un trisor se va astepta sa fii doar un naiv. Pe cand tu avand astfel de calitati il poti oricand surclasa. Nu va sti ce il asteapta. Asta e avantajul in a fi subestimat.