| anonim_4396 a întrebat:

Explicati-mi dc fata pe care o iubesc,iubeste pe cel mai bun prieten al tau iar acel prieten o iubeste pe colega mea de banca, iar colega ma iubeste pe mine e chiar un circ eu nu inteleg? Sa continui sa arat iubirea fetei pe care o iubesc sau sa ii dau o sansa colegei de banca? Sunt intr-o dilema! Ma poate ajuta cineva

2 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

Bine,asta e amuzantlaughing...
Revenind acum, de preferat este să îţi arăţi iubirea persoanei pe care o iubeşti şi apoi poţi lua o decizie.Dar problema este că ea iubeşte pe altcineva, şi dacă ar accepta să aveţi o relaţie...nu ar fi ceva sincer.

Din păcate, aşa se întâmplă de fiecare dată. Mereu iubim persoanele nepotrivite...

| andda123 a răspuns:

Hei,mai poti incerca cu fata pe care o iubesti iar daca vezi ca nu merge ar trebui sa ii acorzi o sansa colegei tale. Succes!