| annaanne3 a întrebat:

Ey TPU. Haideeti sa va propun ceva. Presupun ca toti stiti imnul romaniei, Desteapta-te romane.

Trebuiee sa fac un afis si nu prea am ideeii, si voi sunteti mereu cei mai buni. Ar trebui sa fac 1 strofa- 2 care sa fie imnul modern al Romaniei si sa inceapa cu Desteapta-te romane. Adicaa sa fie ceva de genul : Desteaptate romanee... si restul de 1 -2 strofe puneeti voi. Nu uitatii, trebuie sa fie un imn mai modern asaa >:. Fundaaaaa pentru cel mai bun raspuns, vot la toate celelaltee!:*

1 răspuns:
| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Fiind afis ar trebui si ceva imagini in jurul imnului, putina tematica si ideea:
Desteapta-te romane
Se destrama iar o lume
Fa un pas in fata acum
Si apuc-o pe alt drum
Incearca sa iei totul din nou
Sa uiti tot ce a trecut!

Sper sa-ti fie de ajutor! Daca nu SORRY, da'sper sa-ti placa!