| Mark2012012 a întrebat:

Fac practica de bucatar la un restaurant impreuna cu colegii mei si as vrea sa stiu ce cadou sa le cumparam doamnelor bucatarese ca au fost dragute cu noi pe tot cursul practicii. Ce imi puteti sugera sa le cumparam? Noi ne gandisem sa le cumparam cate o floare si cate o cutie de bomboane dar fiind faptul ca vestiarul lor este aproape de bucatarie, florile s-ar usca si ciocolata s-ar topi.

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Eu v-aş sugera să le cumpăraţi ustensile de bucătărie laughing sau nişte şorşuri interesante care să le aducă aminte de voi tongue

| luliluli a răspuns:

Un pachet de cafea