| JstGeorge a întrebat:

Fac schimb de conturi. un cont de miniclip, pe nume andrei111223 pentru un cod de animalut webkinz care merge! (fara intrebari de genul "de ce iti trebuie cont animal webkinz")

7 răspunsuri:
| laviflower a răspuns:

Te crezi tare destept crezi ca noi nu putem sa ne facem cont pe miniclip? Nu iti da nimeni... o sa iti raportez intrebarea.

| JstGeorge explică (pentru laviflower):

Promit ca merge

| JstGeorge explică (pentru laviflower):

Iti bagi joc de intrebarea mea. am prieteni care nu pot sa isi faca cont la multe jocuri, si eu le-am facut cate un cont. ei nu puteau sa isi faca ca tot li se blocau. ar fi tare super daca tiar anula contul si sa nu mai poti face cont.

| laviflower a răspuns (pentru JstGeorge):

Daa te dezamagesc eu nu am un patefon de calc am laptop ultima generatie 2500 lei.Imi merge orice site si nu se blocheaza.Nu vezi ca nu iti raspunde nimeni la intrebare.Pt ca nu sunt prosti sa iti dea tie conturtile platite de ei.

| JstGeorge explică:

Nume : andrei111223
parola :******
email : ******_***9@yahoo.com

| JstGeorge explică:

Stii ceva, nu ar trebui sa ne certam. Pace?

| Danilov_Fabian_1992 a răspuns:

Nu pot sa-ti dau un cod webkinz care merge da iti pot da un cont pe kizi