| MihaiAndrei666 a întrebat:

Faceti sport? Mergeti la sala? Daca da, ce schimbari ati observat la corpul vostru?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hey,am inceput sa fac sport,merg in fiecare zi pe jos,m-am inscris in programul Samsung health il recomand cu mult drag,sunt competiti diverse,asa ca si asta imi da motivatie,plus am inceput sa imi scihmb alimentatia din dulciuri, sucuri in legume, fructe, carne, grasimi sanatoase, schimbarea este solutia la orice dieta, mersul la sala din vara

suntserios
| suntserios a răspuns:

Alerg destul de des. Pot spune ca in zilele cand ies dimineata la alergat ma simt mult mai bine.