| AxxFarer a întrebat:

Faceti Top 10 la filmele voastre preferate. Funda

Răspuns Câştigător
| aly a răspuns:

1.titanic 2.chucky 3.Trailere Sammy's Adventures: The Secret Passage 4.blody mary 5. apocalypto 6. gorila joe 7. Piranha 8.Gulliver's Travels 9.saw 3d 10you again funda?

4 răspunsuri:
| kiddu_1282 a răspuns:

1. Constantine;
2. Blood and chocolate;
3. Silent Hill;
4. Saw [1, 2,3, 4,5,6,7,8] love struck;
5. Animalul [comedie]laughing);
6. Speed cursa infernala;
7. Cosmar in Elm Street;
8. Tunelul mortii;
9. Two fast, two furios [mai iute, mai furios];
10. Chucky.
le adooorlove struck...
funda? sau rasp folositor?batting eyelashes; o3:*love struck

| dollydee a răspuns:

1. The time traveler's wife
2. A very long engagement
3. The illusionist
4. French kiss
5. The reader
6. Copying Beethoven
7. City of angels
8. The bucket list
9. The piano
10. Pay it forward
... e mult prea greu sa ma limitez la un top 10
Le-am scris pe cele care mi-au placut mult si chiar merita vezute si eu le ravad cu placere de fiecare data

Sa fac si un top animatii
1. Ice age
2. Shreck 1, 2, 3,4
3. Madagascar
5. Tangled

| Aurorah a răspuns:

Buna!
Iubesc filme horror deci iata topul meuwinking
"The box"(cutia)
Norma si Arthur Lewis, un cuplu din suburbii cu un copil mic, bolnav, primesc cadou o cutie simpla de lemn, care aduce consecinte fatale si irevocabile. Un strain misterios, le aduce la cunostinta cum ca cutia ii va conferi detinatorului ei un milion de dolari o data cu apasarea unui buton de pe ea. Dar, apasand acel buton, in mod simultan cu altul, va cauza moartea unei persoane undeva in lume, undeva unde ei nu stiu.

Avand nevoie de bani pentru a-si salva propriul copil, Norma apasa butonul, dupa care se aude o impuscatura undeva in apropiere. Simtindu-se vinovata, ea incearca sa rezolve misterul crimei pe care de fapt ea o cauzase cu ajutorul cutiei. Dupa doar 24 de ore in care a avut in posesie cutia, Norma si Arthur se gasesc intr-o uimitoare dilema mortala si trebuie sa infrunte adevarata natura a umanitatii lor.
Sa nu te plictisesc nu fac desriere la toate numa la primul
2).Paranormal activity :-x
3).My bloody valentine

4).Ultima casa pe stanca
5).Mirrors

6).Orphan
7).the uninvited
8).Autopsy
9).Saw IV
10).Silent Hill
Ei bine deci cam acesta este TOP 10 ale filmelor mele preferate din categoria horor happy am ales aceasta pentru. ca normal doar la filme horror ma uithappy

| aly a răspuns:

Mersi pentru funda.