| anonim_4396 a întrebat:

Faceti, va rog, testul acesta si spuneti-mi apoi rezultatul vostru.
http://teste.haios.ro/teste.php?lang=ro&id=10&sct=166

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

Eu am dat p 5 laughing
da nu e bine sad

7 răspunsuri:
| antonius74 a răspuns:

Am dat pe 3, dar se pare ca era gresit laughing

| I'm just me a răspuns:

Eu am dat pe 5, dar tot gresit estelaughing

| Chuck a răspuns:

Interesant testul. Am ales 2 pentru ca mi s-a parut cea mai rationala solutie.

Corect

Explicatie:
Ordinea pe care ai ales-o reprezinta prioritatile tale in viata.

telefonul: munca
copilul: familia
usa : prietenii
rufele: banii
robinetul: sexul

| JustMeFlory a răspuns:

Am dat pe 2 si a fost corect! Stiu cum e sa ai un copil mic(surioara mea), si la ea m-as fi dus prima data dupa care restulhappy

Răspuns utilizator avertizat
| Cryssy a răspuns:

Si eu am ales 2 pentru ca asta ar fi mai important...vad ca a mai ales cineva mai sus acelasi lucru si a scris rezulatul, dci nu prea mai este nevoie sa scriu si eu...in fine. te-am pupat. kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

5 si e bine!