| anonim_4396 a întrebat:

Fani Avril Lavigne, ati vazut asta?
http://www.utv.ro/news/avril-lavigne-s-a-tuns-ca-skrille x/
Ce parere aveti?
Pe mine m-a socat, dar ma voi obisnui, cred...

Răspuns Câştigător
| Fuchii a răspuns:

: ) E foarte frumoasă tunsoarea! Nu fanii hoatărăsc cea ce va face ea în continuare.

7 răspunsuri:
| Queensway a răspuns:

După părerea mea îi stă bine.Mie sincer îmi place.

| anonim_4396 explică (pentru Queensway):

Si totusi imi placea mai mult inainte...m-am resemnat
da ii sta bine, dar mi-e greu sa ma obisnuiesc, mai ales ca intodeauna i-am invidiat parul, iar acum nu mai am ce invidia...
sad

| AikkoxD a răspuns:

Şi brusc am devenit fană Avril Lavigne...

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Nu te cred, pana nu-ti pui o melodie de-a ei in playlist big grin

| HermioneLove a răspuns:

Eu o ador pe Avril Lavigne! love struck dar cat despre tunsoarea ei noua...este groaznica! nu-mi place! imi place mai mult parul ei blond uneori cu suvite este parerea mea! happy

Răspuns utilizator avertizat
| darkmy a răspuns:

Singura problema este ca tu, esti ai fost informata gresit, pentru ca jurnalisti au fost prea lenesi sa caute de fapt adevarul.
Avril Lavigne a fost tunsa de catre Marilyn Manson care are o tunsoare similara.
Poti vedea aici videoul :

http://www.entertainmentwise.com/......nt-Do-That