| Georgiana2905 a întrebat:

Faptul ca stau mai tot timpul pe tocuri poate fi cauza durerii de coloana?

Răspuns Câştigător
| claudiea79 a răspuns:

Da.incearca sa porti balerini sau sandale macar din cind in cind. poti sa iei pantofii cu toc la petreceri. la piata poti sa porti ceva mai lejer.in casa eu merg fara nimic in picioare; de la tocuri faci bataturii si monturi la picioare.eu nu am purtat niciodata tocuri am 32 de ani imi este bine asa. te rog sa imi dai mesaj pe TPU sa vad daca te-au deblocat. te-am blocat din greseala acum citva zile multumesc.

2 răspunsuri:
| Georgiana2905 explică:

Draga shaniqua, nu stau deloc cocosata. Cica merg putin cocosata laughing. Buna asta

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un masaj la picioare după o zi de stat/mers pe tocuri, vreti?