| Loveme44 a întrebat:

Farse pentru profesori?
Cele mai multe si mai cool Vot.

Răspuns Câştigător
| Anonim0078965 a răspuns:

Daca aveti un profesor mai nou...sau unul mai cu capul in nori puteti sa va intelegeti cu clasa de langa sa faci schimb de clase.Cand va intra ii spuneti ca clasa pe care o cauta e langa laughing Sau sa stergeti tabla si apoi sa dati pe ea cu sapun, profesorul nu va putea sa scrie iar cand o va strerge se va face spuma. puteti sa puneti o bomba mirositoare in clasa(le poti gasi la magazine sau pe net si nu sunt scumpe)in clasa va mirosi foarte tare si veti fi evacuati. Sunt mult mai multe, dar ai grija, nu cu toti profesorii poti glumi.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești de seamă cu profesorii să le faci farse?
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Nu e frumos sa faci asa ceva mai bine iti vezi de treburile tale.

| Furculingură a răspuns:

Nu ştii cum să faci să ai nota scăzută la purtare?

| OnuOnulică a răspuns:

Sună-i la 2 noapte și înjurăi cum făcem și eu.

| Rakanishuu a răspuns:

Lasă profesorii-n pace. Nu uita că ei doar îşi fac treaba, dacă despre note este vorba. Dacă nu, eşti calic. Şi vezi că minciuna are picioare scurte.