| sorina_9875 a întrebat:

Fata ideala? baiatul ideal? iaa sa va vad... >portretul:

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Mai, e pe aici un user care ar semana (da` nu rasare) cu baiatul "perfect" laughing.
Brunet, ochii negri, da` ce zi eu aici brunet, ca mi-a placut si unu` blond...hmm.
Eh, important e sa nu-mi fie analfabet, sa nu-mi fie rusine cu el si ...sa-l iubesc eu asa cum e! happy

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu exista baiatul perfect/ideal... exista acel baiat pe care il plac eu love struck happy

| SweetCandy a răspuns:

Baiat ideal...glumet
elegant
istet
frumos...
nu exista asa ceva...
pentru mine e doar el baiatul ideal...happyhappyhappy:X:X:Xrolling on the floor

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Un barbat imperfect m-ar multumi.

| albastrel a răspuns:

Chiar crezi ca exista o fata ideala sau un baiat ideal?
eu m-as multi cu un baiat care sa fie: serios dar amuzant, nu foarte frumos dar nici foarte urat, tandru dar nu foarte foarte, sa fie respectos, sa nu vorbeasca urat (asta decat eu am voie din cand in cand ), sa nu manance mult ca imi face si mie pofta big grin, sa nu bea, fumeze, drogheze .astea big grin, sa ma iubeasca ca pe ochii lui din cap, sa nu fie gelosss, si cam atat! a si daca mai si gateste e cel mai bun!

| alexdop21 a răspuns:

O fata care sa mai aiba o sora geamana cu care sa o confund din cand in cand si sa nu se supere pe mine cand lipsesc cateva zile de acasa fara sa o anunt, sa nu ma insele, sa nu bea, sa nu fumeze si sa stie sa gateasca cel putin la fel de bine ca mama laughing

| sorin a răspuns:

Fata ideala sa aiba putin din toate.

| cristi27 a răspuns:

Fata ideala pentru mine ar fi sa fie sufletista intelegatoare si iubitoare pe aspectul fizic nu pun prea mare pret, pana la urma fiecare are ceva frumos in el

| Crisu_8081 a răspuns:

Sexy, 90-60-90, destept(cu 3 facultati MINIM) si cu 20 de cm in pantaloni.Ma refer la portofel, desigur. happy

| Swabia a răspuns:

Baiatul ideal e exact asa cum arata iubi meu! smug

| Chocolate a răspuns:

Nu ma intereseaza "portretul" important e sa ma iubeasc si eu pe dansulhappy

| Delisha a răspuns:

Ideal pentru mine...hmm.

fizic:blond sau saten deschis, ochi verzi, caprui sau negri; cu cativa cm mai inalt decat mine; nu trebuie sa fie "patrat" dar nici sa-l sufle vantul de langa mine

moral:sa ma respecte, sa nu intreaca masura at cand nu este cazul, sa nu aiba vicii, sa aiba ceva in cap, sa aiba simtul eseticii si in in ultimul rand sa nu aiba "capul in pantaloni"tongue

| eu_stie_tot a răspuns:

Pai fata ideala a mai fost o data. Si uite raspunsul pe care l-am dat: "Nu-mi plac fetele foarte slabe chiar daca sunt inalte sau scunde. Sincer la o fata ma uit intai la fata si apoi la fund sau la sani. Parul nu prea conteaza atata timp cat nu e dat pe spate. Nici culoarea ochilor nu prea conteaza daca fata e draguta dar prefer albastri sau verzi. Si da fata ar trebui sa fie desteapta. Ah da si prefer fetele care au un zambet frumos si care sa nu fie agresive, dar sa fie sociabile. Cam atat. Daca cunoasteti pe cineva cu descrierea de mai sus (de preferat fata sa fie) anuntatima
P. S. numi plac fetele care se vopsesc". Cat despre baiatul ideal nu te pot ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul ideal: Sa fie respectos, sa ma iubeasca asa cum sunt cu bune si cu rele, sa fie romantic, iar portretulbig grin ochii albastri(cu toate ca pana acum am dat numai peste cei cu ochii capruisad)cu gropite in obrajori, un ten masliniutongue sprancene groase, si cu niste buze carnoasa si senzualebig grinbig grin iar aspectul fizic sa aiba 2-3-4 kg de muschii si ajungehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa fie doua, te rog... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cami tu place la mine? laughing je nu suis analfabet laughing