| anonim_4396 a întrebat:

Fată săgetător băiat capricorn, merge?

6 răspunsuri:
| DaniAdrian a răspuns:

Nu conteaza ce zodie esti.

| RAY a răspuns:

Important e sa va intelegeti si sa va placeti sa existe atractie fizica resiproca

| Yaesmin a răspuns:

Eu zic ca nu contează chestia asta cu zodiile, atâta timp cât va iubiți.
http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/sagetator-capricorn.php

| VIOLETMOV a răspuns:

Parerea mea este ca semnele zodiacale sunt doar ca paranteza. Nu inseamna absolut nimic si nu influenteaza cu nimic relatia dintre voi. Daca voi va iubiti si va simtiti atrasi unul de celalat, zodiile nu mai conteaza deloc. Este foarte important sa aveti o atractie sufleteasca, sa simtiti ca va iubiti, sa va placeti unul pe celalalt. Daca relatia voastra se bazeaza doar pe atractie fizica / sexuala, nu va rezista.
In concluzie, daca va CU ADEVARAT iubiti, zodiile sunt practic ca si inexistente!

| Stelian2015 a răspuns:

O perioada scurta.

| oglindasultanului a răspuns:

Nu cred