| ICanLoveYou a întrebat:

Felicitari Cami este expert TPU:X:X:X:X:X:X.

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Multumesc Antonia.
Si va multumesc tuturora. Sigur @nony, cum sa-mi scapi? Vezi ca eu am preferinte. imi place aia la cutie laughing. O astept.luna viitoare tongue ( mi-o trimiti tu... prin colet) tongue

11 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Lol.numai eu nu ajung expert.

| Leea1234 a răspuns:

Am vorbit cu ea pe mess...era surprinsa, si desigur fericita!
felicitari CAMI!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Felicitări și din partea mea.
Ești o fată cuminte.
Pa, pa.

| I'm just me a răspuns:

Felicitari Cami.

| Silvia a răspuns:

Bravo.Totusi...ar mai fii si altii care ar trebui sa ajunga expertiwinking

nony
| nony a răspuns:

Hopaaa.dom´soara expertáhee hee
Dai o bere ca eu am fost primul care te-am propus. sper sa vezi ce scriu aici raised eyebrows
App. dau si eu una data viitoare, cand ma face expert rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari Cami! esti o fata desteapta si serioasa, este meritul tau! Bravo!

| eu_4161 a răspuns:

Feliciari Cami----o meriti, ai multe intrebari si multe raspunsuri...si raspunsuri castigatoare...Bv! Eu nu pot ajunge asa ca tine...Cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari si din partea mea Cami >big grin

| claudya a răspuns:

Bravo si sa ne cresti mare!

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Felicitari si din partea mea Cami.