nony
| nony a întrebat:

Felicitari Criticului pentru titlul de expert.
Acum va intreb pe voi : Cine dintre cei care nu sunt experti ar merita titlul? Am o singura rugaminte.Fiti obiectivi si alegeti valoarea, nu prietenia de pe site happy

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Pentru cei care mi-au votat raspunsul nefolositor si stupid... ce aveti cu mine daca eu il consider pe enigma potrivit pentru a fi expert...este parerea mea si gata
oricum MULTUMESC!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Annacarenina si @anadbatting eyelashes offf, m-ati prins, ca sunt femei si le am in lista de mess, dar nu e asta important, oricum daca vad un user cu raspunsuri interesante nu ma arunc prima data sa-l propun ca expert, intai cer id happy
Pardon pe @anad inca nu o cunosc tongue

| Bacemi a răspuns:

Sunt multe persoane deosebite in aceasta comunitate care merita. Eu as propune pe Allinna, Pe BRO, psiholoaga si pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu is noua pe TPU asa ca nu te pot ajuta decat cu un alt punct de vedere:de ce trebuie clasamente intr-un loc in care importante-s intrebarile si mai ales raspunsurile?! pentru ce?
eu am pus intrebari si persoane minunate mi-au raspuns pe intelesul meu, n-am tinut cont ca una-i mai experta ca alta. Ce atata tambalau? pana la urma nu chenarul face diferenta ci lungimea de unda, cheful de moment, experienta...am senzatia ca unii cam sar calul si de dragul de a raspunde primii sau cu orice pret asa de tare teoretizeaza sau sterilizeaza sau dau raspunsului un fel de aura morala ca sa nu fie pentru nimeni rau.
daca propui ceva ambiguu deontologii imediat sar sa-ti explice ca tu nu poti intelege caci nu esti capabil, ambiguitatea intrebarii tale te recomanda drept un superficial, etc. stati! ho! imi vine sa le raspund deontologilor, mai pune omu cate o problema si de dragul provocarii spre un subiect anume. Iar printre moralisti am gasit si experti din astia...
ma rog, am zis ca-s noua si nu inteleg totul, dar de ce nu se face atunci un clasament si al celor mai naspa?! ai auzit de reclama negativa? de atractia nasolului?! suna aiurea dar ai auzit de H. Ledger care l-a facut pe raul din Spider Man?! OOAUU! sa facem atunci si topul nasparliilor, sa dam atunci si noi zmeura noastra, ca doar n-avem numai mirati si experti. vrei?

| Leea1234 a răspuns:

Eu _o_mare_enigma

nony
| nony explică:

@Pluscus, eu nu stiu cu cine ai avut divergente de opinie, cu care user sau ¨expert¨ dar cine esti TU sa faci topul nasparliilor? raised eyebrows Cum te consideri tu mai presus ca oricare dintre noi? Poate sunt number one in top, dar cine ma voteaza ca fiind nasparliu? Vrun prfesor universitar de la Oxford, Harvard? Cine e in masura sa ma catalogheze ca fiind inutil siteului?
Intrebarea este pur informativa, vreau sa vad cum mai evolueaza lucrurile pe site din perspectiva celor ¨multi¨. Nu pot cataloga pe nimeni, dar pot aprecia multe persoane happy

| BUBULINA a răspuns:

Andrutza... inca visez ca o vede si pe ea Raluca...
si Gregory...

| Gregory a răspuns:

Salutare! Eu le-aş propune ca şi experţi pe BUBU-LINA şi pe doamna Luciana happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu, Lora, si eu _o_mare_enigma.
Poate si BRO.

| AndutzaAndu a răspuns:

Pai tu, eu_o_mare_enigma, SenseiBRO--------Andrei, si cam atat, cred, si nu ma iau dupa prietenie sau altceva pentru ca nici nu sunt prietena cu tine, cu enigma sau cu BRObatting eyelashes si nu in ultimul rand felicitari Criticul!

| smaranta a răspuns:

Vad ca treaba asta cu expertii va preocupa pe tot mai multi. Dupa umila mea parere nu asta e scopul site-lui sa scoata cat mai multi experti, unii observ ca fac confuzii in sensul asta si si-au facut din asta un obiectiv.Sa nu credeti ca sunt invidioasa sau ceva de genul, dar sunt experti care, sa-mi fie iertat, numai experti nu sunt.Sunt intr-adevar si din cei care merita acest titlu si ii admir, dar mi se pare ca prea multi uita scopul adevarat pentru care suntem aici si nu mai vad decat chenare portocalii.Azi maine o sa fim un site de experti. Lol.