| anonim_4396 a întrebat:

Felicitari in primul rand pentru cei suspendati, nu cred ca egoismul caracterizeaza acest site.In caz de ajungi expert primesti si felicitari plus chenar rolling eyes si nu-i corect.
Ce spuneti, merita @teodora96 cele mai calde urari?
Eu ii felicit pe toti, sa fiti fara grija ca nu ati fost suspendati degeaba, adica cineva aici jos va iubeste.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Am vazut acum, intrand la categoria "utilizatori suspendati" pe teodora96 si "dublura" ei. laughing oh go on Da mult s-a chinuit "saraca" laughing sa-si dea la "inteligente", "folositoare" si "fundite"! oh go on
Unii nu se invata minte nicicum! oh go on laughing Bravo celui, care a descoperit aceste excrocherii! thumbs up

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Teodora96 a găsit un mod isteţ şi amuzant(din punctul ei de vedere) de a da răspunsuri copiindu-le pe ale celorlalţi, ca un fel de omagiu, probabil, http://www.tpu.ro/......iu-unde-e/ i l-am raportat, l-a repostat după care a venit alter-ego-ul ei şi i-a dat folositor şi inteligent.Ai dreptate, chiar merită s-o felicităm şi să-i strângem mâna...la menghină.

| AndutzaAndu a răspuns:

Daaa,(auto)votare plăcută în continuarehee hee.
Şi care ne iubeşte aşa de mult? Site-ul?thinking

| Cleona a răspuns:

Hei rechinule, asta e TPU, e un site cu multe reguli, daca nu le respecti esti suspendat dar numai pentru o luna, si uite, daca teodora e buna pe TPU si mai ales daca e expert, atunci bravo ei!
Ce e cu atata gelozie(fara suparare)?

Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cine-i teodora, dar stiu ca si furni a fost suspendata si a uitat adminul s-o resusciteze, desi a trecut perioada de pedeapsa. Oricum, m-am descurcat. Cineva aici jos inseamna la Tulcea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce-a facut teodora96? Are doua sau "n" conturi si se premiaza si ea ca sa ajunga expert!
Acum, pe bune, altfel cum sa ajunga si mâţele expert?
Si, sa iti spun ceva: daca are omul personalitate dubla, ce sa faca? Isi face conturi, in functie de numarul de personalitati!
Felicitari si din partea mea tuturor!

Răspuns utilizator avertizat