| anonim_4396 a întrebat:

Femei, ce ați crede dacă un amic bărbat incepe sa vă complimenteze aspectul fizic, vestimentația, de la o vreme, lucru pe care înainte nu-l făcea?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Din perspectiva unei femei, cred că aș vedea lucrurile diferit, însă din perspectiva unui băiat, cred că e vorba că acel amic simpatizează persoana respectiva.

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Aș zice ce spune și Paul Young

https://www.youtube.com/watch?v=NNC0kIzM1Fo

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ar crede nimic. L-a apucat - ce le-abate și la paseri, de vreo două ori pe an, vorba lui Eminescu.

| J0B0MAT a răspuns:

Am pățit.Ori erau puțin high ori cu puțin mai mult alcool în sânge.Sunt funny anyway.

| Emma30555 a răspuns:

Flirtează. Nu e obligatoriu sa o facă dinainte, se mai schimba situațiile, relațiile dintre oameni

| Violleta2022 a răspuns:

Este clara intentia lui: sa-ti atraga atentia ca sa obtina sex, ca urmeaza curand si intrebarea cu pricina.

| RAY a răspuns:

Vrea sex cu tine

| Celestina003 a răspuns:

As crede că așa este cu toate fetele.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca-i interesat sa te linguseasca, fiindca vrea sa-ti intre pe sub piele.