| Vlad1928 a întrebat:

Fetele, ce ar trebui sa aiba un baiat ca sa va indragostiti? Baietii, ce ar trebui sa aiba o fata ca sa va indragostiti?

11 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Sa fie desteapta si nu incuiata. Sa ii mearga rotitele si sa nu stea stresata de felul in care arata.

| Drimmero a răspuns:

Sa aiba personalitate puternica si sa fie pe stilul meu!

| LoveSleep a răspuns:

Fund.

| OldSoul a răspuns:

Nu stiu cum e la ceilalti, dar eu unul nu cred ca ma voi (mai) indragosti vreodata, chiar daca mi-as dori, iar in cazul in care as face-o nu ar dura mult.

| Mayhem666 a răspuns:

As prefera sa fie frumoasa, sa aiba personalitate, sa ii placa ce imi place si mie, si de preferabil sa aiba un creier deja folosit, ca degeaba e frumoasa daca e proasta, deci vreau o fata inteligenta si mai ales sa fie independenta.

| Florentina9210 a răspuns:

O bicicleta! ♥

| Sociopat a răspuns:

Sa nu fie o tarfa proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie caustic, openminded, anarhist, transant, alpha, misogin, sapiosexual, hater, sa nu fie homofob, sa aiba o bazuca si un tanc, sa aiba paralizii in domn cu demoni, sa fie pasionat de paranormal, sa fie fan Mircea Badea, sa-si guste esenta ginecologica si sa nu-i fie rusine cu asta, ba chiar sa o aiba trecuta si in CV la pasiuni, sa nu aiba facemuc si profil pe alte astfel de mocirle, sa nu o fi bagat-o niciodata in fundul uneia fara prezervativ si fara clisma inainte, musai sa nu fie zodie de apa, adica un fatalau beta sinistru, sa fie meloman si cinefil, sa fie ateu sau agnostic, sa aiba OCD, sa nu vrea relatii, copii, familie, sa fie brunet cu ochi caprui si paros peste tot.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Bwhahahahaha,vrabia numai malai viseaza! Ce ai descris tu doar in fantezii pupi/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Hai nu fi gelos, si tu esti in fanteziile mele si te pup...cu tancul.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciobene... a ajuns si la voi sus in stana termenul de tanc?