| anonim_4396 a întrebat:

Fetele, cum sa ma imbrac de Pasti, la biserica? ma gandeam la bugi, pantofi si geaca de piele. Puteti sa imi dati imagini cu pantofi dar nu prea inalti, si cu toc gros? Eu nu ma pricep la pantofi, sunt imbracata sport(adidas, nike etc)dar la biserica nu pot merge in training.Va multumesc mult :*

7 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Pai, dupa cum ar spune tata:"Nu mergi la biserica as faci parada modei" laughing)

| anonim_4396 explică (pentru ionutzul31):

Tare asta laughing dar eu vreau sa merg decent, ar fi ceva sa apar in biserica in training, adidasi rolling on the floor macar de Pasti sa merg elegant laughing ce betesig, ca se uita oamenii la mine laughing

| SomeOne_1942 a răspuns:

Uite aici o lista cu 5 pantofi de primavara: http://www.lacafele.ro/......a-aceasta/

| dina001 a răspuns:

Eu imi iau o rochita tip office, dresuri, pantofi cu platforma si trenci

| ancaluca96 a răspuns:

Daca nu va fi prea prig eu o sa imi iau tenisi, blugi pana. o maleta rosie si o haina foarte suebtire, lunga, neagra si o sa imi prind parul in coada ca sa nu mil arda nimeni(apoi il desfac)! unghiile o sa le dau cu oja rosie!

| xLoLaPiNkaa a răspuns:

Eu zic sa nu te gandesti prea mult la o tinuta pentru biserica. Trebuie sa fii cat mai simplu imbracata si cat mai finut. Eu as alege sa ma imbrac cu niste blugi, un tricou cool o geaca de piele si niste adidasi. Dar daca vrei ceva mai sofisticat te poti imbraca intr-o rochita de primavara si cu niste pantofi draguti. Daca nu le vrei pe astea, poti opta pentru blugi taiati sau blugi negri simplii( ca totusi...suntem la biserica), un maieu si un pulover. Sper ca ti-am fost de folosbig grin

| Porumboiu_Oana_1999 a răspuns:

Poi imbracate cu blugi, camasa, geaca de piele si balerini.dar daca este cald..nu iti m-ai lua geacawinking