| anonim_4396 a întrebat:

Fetele isi iubesc mamele mai mult sau isi iubesc iubitii mqi mult? O fata si-ar lasa iubitul pentru mama ei mai repede sau si-ar lasa Mama pentru iubit?

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Întrebarea ta nu prea are logica. Depinde de atât de multe lucruri încât nu încap scrise aici

| Freya1 a răspuns:

Nu exista asa ceva.
Iubirea de mama e una, iubirea de iubit este alta nu trebuie ales ci impreunate oarecum.Mama trebuie sa iti accepte decizia daca asta te face fericita iar iubitul sa iti accepte mama ca doar ea ti-a dat viata si nu poti sa o schimbi...

| drutzix a răspuns:

Ce intrebari pui rolling on the floor
Fetele nu-s toate la fel, unele si-ar lasa iubitul altele mama depinde de persoana.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Dupa (,) parerea mea e invers, noi baietii suntem mai mamosi, renuntam mai greu la mama decat fetele. Ele nu prea au treaba din punctul asta de vedere.

| Albastric286albastric a răspuns:

Clar pentru mama l-aș lasa, adica fara iubit poti supraviețuii, dar fara mama cu greu