| dreamer.. a întrebat:

Fetelor am o intrebare.eu sunt de parere ca nu aspectul fizic este determinant si sa punem accentul pe asta nici fetele nici baoetii. cel putin nu eu. dar totusi.majoritatea fetelor ce prefera baieti cu par ondulat sau intins.:d
mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Kitty a răspuns:

Sa stii ca frumusetea unui baiat gandindu-ne la aspectul sau fizic nu se poate exprima astfel: aa daca are parul ondulat e frumos, daca il are drept e urat. Deci prefer sa fie frumos la fata in general, nu conteaza foarte mult parul(ondulat/drept). Ceea ce conteaza este sa fie curat, ingrijit.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Nu conteaza daca ai parul ondulat sau drepthappy eu cred ca expresia fetei e ceea ce conteaza la prima vedere iar apoi caracterul si restulhee hee dar parul.atat timp cat e ingrijit si iti vine bine tunsoarea pe care o ai e perfect si ondulat si drepthappy

| Carlaaa a răspuns:

Pai...
Asa este conduita, sa ne uitam dupa ce este mai frumos, fara sa ne dam seama ca nu conteaza cum arata cineva.
Asa am mers de'alungul anilor si asa s-au obisnuit ambele sexe.
Nu conteaza neaparat ce par au. Conteaza daca fata prefera asa sau asa. fetele mai emo, funky, scene prefera baietii cu parul drept sau ft cret.
Celor obisnuite nu prea le pasawinking.

| Bubu a răspuns:

laughing Gusturile nu se discutasmug

Dar cred ca majoritatea cu parul intinslove struck dar si cel ondulat e frumos...

| R0R0 a răspuns:

Nu au in general o parere fixa.
Dar cred ca cei cu parul intins sunt mai apreciati