| DimaRafaell a întrebat:

Fetelor, cât de religioase sunteți? Ce porunci ale Domnului obișnuiți să le încălcați frecvent?

5 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Nu cred că vei întâlni foarte mulți oameni religioşi aici, credincioşi poate.
A 10 poruncă...sunt conştientă că fiecare individ are şi probleme dar 'râvnesc' la atitudinea carefree de fațadă pe care o afişează unii, prin urmare modul în care îşi gestionează timpul. Presimt că la bătrânețe o parte dintre aceştia vor avea tot felul de probleme pe care nu şi le pot permite, dar dacă te consumi cănd eşti tânăr şi te consumi degeaba? Daca totul e în zadar? Uneori trăiesc cu impresia că nu se merită şi aş prefera să fac cu totul altceva ( ce nu necesită o activitate intelectuală intensă) asmându-mi o atrofiere lentă a creierului. laughing 'Poftesc' la ce aparțibe aproapelui meu din frica de a nu pierde ceva important în viață, şi aşa destul de scurtă.
Desigur, sunt doar gânduri.

| SilentRain a răspuns:

3000%
Le-am incalcat pe toate

| danay72 a răspuns:

Incerc sa aplic Biblia si ma străduiesc să îl cunosc pe Dumnezeu și să mă apropii de El.

| alina2k18 a răspuns:

Care Domn?
Eu ascult de sefu meuwinking ca altfel raman fara job laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.nu sunt
nu am religie
cred în pu. lăăă
1.2.4.7 poruncile pe care le încalc
și poate 10, că mna, vreau și yooooo, dacă x are hanorac d-ăla, păi eu mi-l cumpăr.