| Ady00pk a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre baietii care varsa cate o lacrima la un film care i-a impresionat si i-a atins? Vi se pare dragut? Sau v-a asteptati ca baietii sa nu isi arate niciodata partea cu plansul? happy

Răspuns Câştigător
| HuzaAndreea a răspuns:

Sincer... mi se pare chiar sweet! atunci cand un baiat plange la un film, isi arata si partea sensibila! si mie, una, nu`mi plac tipii care fac pe durii.bine, asta nu inseamna ca imi plac "mamelucii"hee hee...

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu imi plac de nicio culoare baietii care plang. Mi se ridica instant parul din cap cand vad asemenea scene patetice care nu le fac deloc cinste. E destul ca plang fetele un sfert din viata, d-apoi sa mai planga si baietiiI don't want to see

| Libelle a răspuns:

Toti avem sentimente.pe toti ne marcheaza anumite lucruri, nu poate un baiat sa fie de piatra.si iarasi nu stiu de unde concpetia asta.ca baietii nu plang, nu se emotioneaza, nu ii impresioneaza un film.
cum eu am vazut azi un clipulet pe youtube si am inceput sa plang si de atunci nu imi mai revin...asa se poate intampla si unui baiat, si nu scade cu nimic in ochii mei daca face asta.ba mai mult.stiu ca are suflet.

| Nicoleta a răspuns:

Ma enerveaza cei care spun ca ei nu plang niciodata si fac pe-a durii.
Cat despre filme.nu stiu ce sa zic.nu ma impresioneaza prea tare, pentru ca eu nu plang la niste scenarii.

| alexeanca a răspuns:

Iubesc baietii care plang big grin! Sunt tipi ok care nu se feresc sa isi arate latura sensibila doar pentru a nu se face de ras.Sunt sinceri si imi plac.

| papushik_2619 a răspuns:

MIe mi se pare o davada de sensibilitate, lucru pe care il intalnesti mai rar la un baiat. Toti fac pe durii sustinand ca ei nu plang, si asta e o prostie.
Eu plang la filme, si n-am nimic impotriva baietilor care plang la filme cu conditi sa nu planga la fiecare chestie marunta
M-ar impresiona daca l-as vedea pe prietenul meu sa zicem sensibilizanduse de la un film:d Fiecare are sentimente si trebuie sa si le arate, asa ca daca un baiat plange cateodata inseamna ca rea suflet.

| deniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Nu are absolut nici o problema, eu sincer "fetelor" eu nu va inteleg pe voi, care credeti ca e stupid ca un baiat sa planga? de ce vi se pare asa stupid? adica e om? da! oameni au sentimente? Da! si mi se pare ceva abrlosut normal!
si da, chiar ar fi dragut asa ceva blushing

| flaviutza a răspuns:

Mie nu-mi plac baietii care plang, prietenul meu a plans de mai multe ori din kuza mea si chiar nu prea m-a impresinat, e aiurea e baiat sa c mamam lui...chiar nu mi-a plaqt scena... adica nu plang eu si plange el?!