| Justmeee a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre superstitia aceea ca in noaptea de Boboteaza, daca iti pui busuioc sub perna iti poti vedea ursitul in vis? laughing Poate vi se pare stupida intrebarea dar sunt curioasa sa aflu daca intr-adevar i s-a intamplat asta uneia dintre voi... Funda! :*

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

1. Este doar o superstitie, nu stiu ce sa zic.
2.Am citit pe net cum ca nu orice busuioc pus sub perna iti va arata in vis ursitul. Ci doar cel pe care ti-l lasa preotul cand vine cu Ajunul de Boboteaza.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in superstitii, deci nu am incercat.

| FadetoBlack a răspuns:

Oricum ar fi, chiar nu vreau să ştiu cu cine o să-mi petrec viaţa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat eu si l-am visat pe Justin Bieber! Sa fim seriosi! rolling on the floor)))))))

| hinatakaname a răspuns:

Nu am incercat niciodata, si nu prea cred in superstitii, dar as vrea. E un lucru distractiv si nu fac rau nimanui. Macar pot rade de asta cu prietenele.
Poate visez un tren sau ceva.laughing

| kmarianak a răspuns:

Unele zic ca e adevarat. Depinde de credinta ta. Uite aici niste obiceiuri, http://www.universdecopil.ro/......titii.html