| elvira23 a întrebat:

Fetelor ce site-uri de matrimoniale de straini stiti? Doar straini nu vreau sa aud de romani ...Straini cu banii! Poate multe dintre voi stiti despre ce vorbesc

Răspuns Câştigător
| On3St4r a răspuns:

Badoo. Acolo unde scrie locatie dai ce oraş, din orice ţara vrei tu. Am o prietenă care face bani frumoşi pe urma acestui site, doar vorbind cu ei. Sper că te-am ajutat. Funda te rog :*

9 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Ce sa inteleg? esti o sarantoaca si vrei sa te vinzi pe bani

| jhonsmyth a răspuns:

Munca nu iti place.dar dupa bani te uiti ha? e plina UE de din astea ca tine...niste WC publice astea sunteti, puneti botul la 1cent! toate bune si succes in viitor.

| ooolifeoolol a răspuns:

Cati ani ai?

| marmotavorbareatza a răspuns:

Fato mi se pare mie sau esti gen pitzi...

| Veleno1 a răspuns:

Mai bine te duci sa muncesti, decat sa faci ce ai in cap

| LolitaHaze a răspuns:

Pe bune?!? straight face

| anonimul29 a răspuns:

Da stim toti faci videochat laughing ne-am dat seama cat iei pe ora?laughing) bonuri de masa merge?laughing? smug

| anonimul29 a răspuns:

Ma bucur ca te am facut sa razi big grin laughing blushing