| schlau a întrebat:

Fetelor,credeti ca este o idee buna ca maine de 1 martie sa i-au cate un trandafir fiecarei colege din clasa? Stiu ca o sa ma coste...da o data e 1 martie.Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Da,mi se pare foarte dragut, adica toti aduc martisoare si bratari din alea impletite cu alb si rosu, e bine sa iesi din tipare si fetele te vor aprecia mai mult.

9 răspunsuri:
| Yoji a răspuns:

Da... este un gest frumos si ar trebui sa il pui in practica... parerea mea, acest lucru il voi face si eu

| Irin? a răspuns:

Da,bineinteles! Este un gest foarte frumos!

evenso
| evenso a răspuns:

Poti lua de 1 Martie flori pentru colege, dar atunci ce vei lua de 8 Martie?

| AyU a răspuns:

Lasa trandafiru pentru 8 marite si maine le poti da cate un martisor, parerea mea. oricum cu gestul asta demonstrezi ca esti un gentelman, bravo :*

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Să-ţi răspund şi la întrebare : DA, este o idee bună şi un gest FRUMOS!

Toate cele bune.

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Heya!
Daca le cumperi acum trandafiri, presupun ca de 8 martie le vei lua bijuterii si ciocolata. Pentru 1 martie, desi e un gest extrem de respectat, si placut in randul fetelor, nu se potrivesc trandafirii. de ce? Pentru ca va trebui sa iei ceva si mai special de 8 martie, si asta lasa de gandit. oricum sper ca am fost de folos...
Te pup :X

| EmanuelaRitisan a răspuns:

E un gest frumos din partea tahappy fetele vor aprecia ceea ce faci...dar totusi ai putea sa iei doar martisor si iesi si mai ieftinbig grin

| CominxIonut a răspuns:

Mai bine dai maine martisoare si de 8 dai flori asa se face.

| darrio2007 a răspuns:

Mai nimerit ar fi sa le dai de 8 Martie.Da-le martisoare acum.