| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, fara voi nu ar exista barbati dar care este visul vostru cel mai mare? Ce ar trebui sa aveti ca sa fiti implinite?

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Vreau liniste, si o casa a mea, asa cum imi place, in care bineinteles ca n-o sa primesc vreun musafir, ca de trei zile tot injur, deci ciuciu liniste => ciuciu implinire.

| LoveSleep a răspuns:

Un cont frumușel în bancă, un bem'veu și un pe nis cât mai mare.
Glumeam, o femeie vrea pe cineva care s-o iubească, are nevoie de liniște înțelegere, respect și comunicare. (cele de mai sus sunt bonus)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică: