| floricicadecolt a întrebat:

Fetelor,mai pastrati colectia de papusi si acum? Mi-e greu sa ma despart de ele :-(

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sunt baiat, dar iti raspund ca eu mai pastrez colectia de masinute si acum.Dar nu ma joc cu elelaughing

| SergiuBoss11 a răspuns:

surpriseaveam si eu papusi...ma imbracam in cleric si lipeam papuselele de niste busteni apoi le dadeam foc strigand "A sosit inchizitia!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha... normaaal. Mi-am pastrat papuselele, hainutele... chiar si casuta pentru papusi (stii ca erau acele seturi de mobilier pentru papusi Barbie). Nu cred ca o sa ma despart de ele niciodata... asa cum nu voi renunta nici la ursuletii de plus. Este bine sa ne reamintim, din cand in cand, de copilarie... ba chiar ma ajuta sa trec peste momentele in care sunt trista. Si nu... nu ma simt o ciudata pentru ca inca imi ador jucariile.

| NyctophobicGhost a răspuns:

De ce intrebi? simti miros de tamaie la capul patului?
Le poti da de pomana.winking

| 18Marius a răspuns:

Iti zic sa le pastrezi daca inaintezi in varsta dar tot no sa joci pe ele

| pisiku36 a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine...,
deoarece unele femei inaintate in varsta
colectioneaza papusi. Deci...