| syjey a întrebat:

Fetelor, preferati baietii cu barba mare, medie, scurta sau deloc?

4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Nu cred ca ar conta, cu conditia sa ii stea bine!

| elena a răspuns:

Intrebarea ta mi-a adus aminte de un tablou, mai de demult, cu profilurile/profilele (pentru carcotasii de pe site, amandoua variantele sunt corecte) a 4 comunisti...nici prin cap nu-ti trece, ce-ti voi scrie. Era ca un fel de ghicitoare: "Barba mare, barba mica, barba cioc, barba deloc", despre cine este vorba? Raspuns: Karl Marx, Friedrich Engels, Lenin, Stalin, cam asa si tu pui intrebarea...nu, nu, nu, nu vreau niciun fel de barba, dar cum sa ai un chip fara barba?

| inteligenta a răspuns:

Eu prefer baietii care au un pic cam 5 ml? sau mai putin
dar in general baietii care nu au deloc, dar asta nu se poate deci sa aiba cat mai scurt si cat mai putin
funda please?

| AG a răspuns:

Cred ca mi-ar place genul "Justin Timberlake". Dar nu mai mult de atat:d